Velykinė dekoracija

2024 m. kovo 11 d. – balan­džio 5 d. Vil­niaus r. Pake­nės Čes­lo­vo Milo­šo pag­rin­di­nė mokyk­la orga­ni­za­vo vir­tu­alią paro­dą „Vely­ki­nė deko­ra­ci­ja“, kurios tiks­las – ska­tin­ti iki­mo­kyk­li­nio ir prieš­mo­kyk­li­nio amžiaus ugdy­ti­nius įsi­trauk­ti į akty­vią kūry­bi­nę veik­lą, puo­se­lė­jant Šv. Vely­kų tra­di­ci­jas ir papro­čius. Paro­do­je daly­va­vo Nemė­žio kraš­to švie­ti­mo įstai­gų iki­mo­kyk­li­nio ir prieš­mo­kyk­li­nio amžiaus ugdy­ti­niai ir moky­to­jai.
Kūry­biš­kai tai­ky­da­mi įvai­rias medžia­gas, tech­ni­kas bei meni­nės raiš­kos prie­mo­nes vai­kai, pade­da­mi moky­to­jų, kūrė įvai­riau­sias vely­ki­nes deko­ra­ci­jas ir puo­šė gru­pės, dar­že­lio, mokyk­los aplin­ką.
Kvie­čia­me apžiū­rė­ti vir­tu­alią nuo­trau­kų paro­dą, pasi­gro­žė­ti sukur­to­mis deko­ra­ci­jo­mis, kūry­bi­niais dar­be­liais.
Dėko­ja­me Nemė­žio kraš­to iki­mo­kyk­li­nio ir prieš­mo­kyk­li­nio ugdy­mo įstai­goms už akty­vų daly­va­vi­mą paro­do­je ir kūry­bi­nį bendradarbiavimą.

Paro­dos orga­ni­za­to­rė Juli­ja Voronecka

Bookmark the permalink.