Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. mini­ma Euro­pos kal­bų die­na. Šią die­ną kal­ba­me apie įvai­rių kal­bų  mokė­ji­mo nau­dą bei ragi­na­me moky­tis užsie­nio kal­bų. Penk­ta­die­nį ši die­na tra­di­ciš­kai buvo mini­ma mūsų mokyk­lo­je. Aktų salė­je vyko ren­gi­nys, kurio metu vyres­nių kla­sių moki­niai dekla­ma­vo eilė­raš­čius įvai­rio­mis kal­bo­mis, dai­na­vo dai­nas len­kų ir ang­lų kal­bo­mis, lie­tu­vių kal­ba pri­sta­tė pateik­tį bei paro­dė trum­pą ins­ce­ni­za­ci­ją. Buvo pri­sta­ty­ti anke­ta­vi­mo, kurį moki­niai orga­ni­za­vo, rezul­ta­tai. Suži­no­jo­me, kurie lie­tu­vių kal­bos žodžiai skam­ba gra­žiau­siai, kuriuos sun­kiau­siai ištar­ti, o kuriuos mokyk­los moki­niai ir moky­to­jai var­to­ja daž­niau­siai. Ren­gi­nio pabai­go­je moki­niai minė mįs­les rusų kal­ba ir už tai buvo apdovanoti.

Bookmark the permalink.