Święto Konstytucji 3 Maja

Świ­ę­to Kons­ty­tu­cji 3 Maja jed­noc­zy wszyst­ki­ch Pola­ków na całym świe­cie. Tego dnia ucz­nio­wie naszej szkoły zje­d­noc­zy­li się rów­nież we wspól­nej działal­ności. Wszys­cy rywa­li­zo­wa­li, roz­wią­zu­jąc quiz na plat­for­mie inte­rak­tyw­nej Kahoot.com. Poz­na­li szc­ze­góły dotyc­zą­ce boha­te­rów tego zna­mien­ne­go wydar­ze­nia, oglą­da­jąc fil­mik o obra­zie „Kons­ty­tu­c­ja 3 Maja” mistr­za Jana Matej­ki. Podzie­li­li się swo­i­mi sko­jar­ze­nia­mi i prze­myśle­nia­mi na temat świ­ę­ta, twor­ząc chmu­rę wyra­zo­wą na plat­for­mie mentimeter.com.

Dele­ga­c­ja ucz­niów i nauc­zy­cie­li na cze­le z dyrek­cją szkoły wzi­ęła udział w tra­dy­cyj­nej uroc­zys­tości na woj­s­ko­wej części cmen­tar­za na Rossie.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.