Pragniemy podziękować

Inva­lid Dis­pla­y­ed Gallery

Hoj­ność serc Roda­ków z Macier­zy nie ma gra­nic. Szkoły pol­skie na Wileńszc­zyźnie moc­no to odc­zu­wa­ją. Każdy nowy rok szkol­ny – to zaku­py prze­de wszyst­kim różny­ch przy­r­zą­dów szkol­ny­ch niez­będ­ny­ch w pro­ce­sie edukacyjnym.

24 sierp­nia br. Szkołę Pods­ta­wo­wą im. Cz. Miłos­za w Pakie­nie odwie­dzi­li prze­ds­ta­wi­cie­le sto­war­zys­ze­nia Trau­gutt, któr­zy w ramach akcji „Nie jest kolo­ro­wo” dos­tarc­zy­li do naszej szkoły wie­le przy­bo­rów niez­będ­ny­ch do nau­ki. 1 września wszys­cy ucz­nio­wie otr­zy­ma­li przy­go­to­wa­ny przez wycho­waw­ców zes­taw taki­ch przyborów.

Z całe­go ser­ca prag­nie­my podzi­ę­ko­wać za pami­ęć, nie­us­tan­ne czu­wa­nie nad pol­ski­mi szkoła­mi na Wileńszc­zyźnie, wszel­kie wspa­r­cie, miłe spot­ka­nia i rozmowy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.